Trzy medale Piruette Opole na mistrzostwach Polski młodzików

Po trzy medale sięgnęły zawodniczki Piruette Opole podczas mistrzostw Polski młodzików. Opolanki stanęły na każdym stopniu podium.

Piotr Jankowski

Mistrzynią Polski w klasie złotej została Weronika Ferlin, która przyzwyczaiła już wszystkich do swoich świetnych występów. Srebro w klasie srebrnej zdobyła z kolei Julia Subocz, a po brąz sięgnęła Aleksandra Janikowska w klasie złotej.

Bardzo blisko medalu była jeszcze Zariana Zapolska, która w klasie złotej uplasowała się na piątym miejscu. 10. lokata  przypadła Bożenie Szymańskiej, 17. Natalii Radeckiej, a 20. Katarzynie Kośniewskiej. W klasie srebrnej 23. miejsce zajęła jeszcze Maja Grabowska, a w klasie brązowej na 15. miejscu uplasowała się Małgorzata Płaczek.