Niezwykle cenne zwycięstwo Dremana w Chojnicach

Takich zwycięstw Dreman Futsal Opole Komprachcice zdecydowanie potrzebuje! Podopieczni trenera Jarosława Patałucha pokonali w Chojnicach miejscowych Diabłów 5-3, niemal zapewniając sobie utrzymanie w ekstraklasie.

Piotr Jankowski

Od pierwszych minut futsaliści Dremana wyglądali lepiej, aniżeli rywale. Efektem tego była bramka zdobyt już w czwartej minucie. Kolejne minuty były niezwykle wyrównane, a Red Devils zdobyli bramkę na remis. Na szczęście podopiecznych trenera Patałucha, to trafienie nie zostało uznane. Moment później po bramce Nuno Chuvy mieliśmy już 2-0 i właśnie przy takim wyniku kończyła się pierwsza połowa.

Po zmianie stron Dremanowi udało się zdobyć trzecią bramkę, jednak wtedy do gry powrócili gospodarze. Szybko zdobyli pierwszą bramkę, a 9. minut później drugą. Wtedy nastąpiła jednak skuteczna odpowiedź opolan w postaci bramek Fila i Elsner. Chwilę przed końcem Red Devils zdobyli jeszcze trzecią bramkę, zamykając tym samym wynik spotkania.

Po 28 spotkaniach opolska drużyna ma na swoim koncie 34 punkty, a zarazem siedem „oczek” przewagi nad strefą spadkową.

Red Devils Chojnice 3-5 (0-2) Dreman Opole Komprachcice