Bezbramkowy remis Swornicy w Graczach

Swornica Czarnowąsy bezbramkowo zremisowała w Graczach z tamtejszym Skalnikiem. Trzeba przyznać, że remis jest wynikiem świetnie obrazującym to spotkanie.

Piotr Jankowski

Od pierwszych minut gra toczyła się w środku pola. Zarówno Skalnik, jak i Swornica nie potrafiły sobie stworzyć sytuacji bramkowych. Z minuty na minutę na boisku coraz lepiej prezentowała się drużyna z Opola-Czarnowąs, jednak nie potrafiła tego zamienić na bramkę. Piłkarze do szatni schodzili przy bezbramkowym remisie.

Po zmianie stron gospodarze stworzyli sobie trzy dobre sytuacje, jednak nie potrafili wykorzystać niemal stuprocentowych sytuacji. Wcale nie wynikało to jednak ze świetnych interwencji opolskiego golkipera, a niemocy napastników. Zarówno jedni, jak i drudzy nie stworzyli sobie więcej groźnych sytuacji, a spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Kolejne spotkanie podopieczni trenera Józefa Raudzisa rozegrają już w najbliższą sobotę 17 października. O 14:30 Swornica na własnym boisku podejmie Start Namysłów.

Skalnik Gracze 0-0 Swornica Czarnowąsy