Drugi zespół Odry pokonał LZS Skorogoszcz prowadzony przez Marcina Fecia

Drugi zespół Odry Opole udanie zakończył rundę jesienną w rozgrywkach czwartej ligi. Zespół prowadzony przez Adama Berbelickiego pokonał w Centrum Sportu LZS Skorogoszcz 3-1. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie.

Piotr Jankowski

Od pierwszych minut kibice zgromadzeni za płotem Centrum Sportu byli świadkami bardzo wyrównanego meczu. Przez większość czasu gra toczyła się w środku pola, a zespół z Opola pierwszy celny strzał oddał dopiero po 30 minutach gry. Mimo kilku akcji z obu stron boiska, piłkarze do szatni schodzili przy bezbramkowym remisie.

Po zmianie stron spotkanie zdecydowanie się rozkręciło. Po pięciu minutach od wznowienia gry, bramkarza LZS-u pokonał Mateusz Wypych. To trafienie dało Odrze więcej swobody, dzięki czemu w 65. minucie do bramki trafił Marcel Sluga, a chwilę później tego samego dokonał Jakub Czajkowski. Zespół ze Skorogoszczy było stać na jedno trafienie w 84. minucie, które ustaliło wynik spotkania na 3-1.

Podopieczni trenera Adama Berbelickiego z dorobkiem 31 punktów zajmują 10. miejsce w ligowej tabeli.

Odra II Opole 3-1 (0-0) LZS Skorogoszcz
Bramki: Wypych 50’, Sluga 65’, Czajkowski 70’ – Chruściel 84’
Odra: Sapielak – Kowalski, Wypych, Kostrzycki, Bryłka (Kaczka 71’) – Klimek (Sparwasser 75’), Pudlik, Wróbel, Czajkowski, Surzyn (Stępień 65’) – Sluga. Trener: Adam Berbelicki.
LZS: Lach – Ogórek, Klimczak, Stupak, Grabas – P. Tramsz, Stawecki (Rożnowicz 75’), Aniszewski (Kozłowski 84’), K. Tramsz, Chruściel – Witkowski. Trener: Marcin Feć.

Na zdjęciu napastnik Odry Marcel Sluga w walce o górną piłkę. Fot. Andrzej Klimek