Rezerwy Odry Opole zremisowały na trudnym terenie

Cenny punkt na trudnym terenie wywalczyli piłkarze nożni rezerw Odry Opole. Nasi chłopcy zremisowali bowiem na boisku wicelidera Ruchu Zdzieszowice 1-1.

O taki wynik podopieczni Adama Berbelickiego musieli starać się do samego końca. Tym bardziej, że przeciwnicy nie odpuszczali od początku do końca.

Gospodarze powinni wyjść na prowadzenie już pod koniec pierwszej połowy, jednak wówczas to Piotr Strzelecki z kilku metrów uderzył wprost w Dominika Kalinowskiego. Rywale dopięli jednak swego kwadrans po zmianie stron. Wspomniany już tutaj napastnik Zdzichów w indywidualnie akcji oszukał defensywę opolan i wystawił piłkę Dawidowi Kilińskiemu, który z kilku metrów huknął pod poprzeczkę.

Gdy wydawało się, że miejscowi dowiozą wynik do końca, siedem minut przed końcem regulaminowego czasu wyrówna Stanislaw Hreben. Ukrainiec przedarł się lewą stroną, zbiegł do środka i uderzył nie do obrony z okolic linii pola karnego.

Odra II zaczęła spotkanie w składzie: Kalinowski – Garbiec, Jadeszko, Głuszkiewicz, Kaczka, Hreben, Stępień, Dąbrowski, Mrozek, Sparwasser, Klimek.