Rezerwy Odry Opole tym razem z pewnym zwycięstwem w 4 lidze

Efektownie zakończyli serię trzech remisów z rzędu piłkarze rezerw Odry Opole. Nasz młody team występujący w 4 lidze rozbił bowiem TOR Dobrzeń Wielki 4-0.

Do wygranej podopiecznych Adama Berbelickiego poprowadził Konrad Janicki, który popisał się hat trickiem. Co ciekawe wyjątkowo skuteczny był w końcówkach obu odsłon. Najpierw otworzył wynik spotkania trafieniem w 40 minucie, a potem dołożył po golu odpowiednio w 82 i 88 minucie. W międzyczasie bramkę zdobył także Szymon Witek.

Dzięki tej wygranej opolanie umocnili się na czwarty miejscu w stawce. Po 30 grach mają 51 punktów na koncie (stosunek goli 58-30), ale też dwa kolejne zespoły za nimi mają tyle samo „oczek”, a ósma w stawce Fortuna Głogówek zaledwie o dwa mniej.

Warto odnotować, iż Odra II rozpoczęła to spotkanie w składzie: Fuczko – Garbiec, Owsiak, Pawlak (46. Jadeszko), Głuszkiewicz, Janicki, Drescher (75. Machnik), Kaczka (70. Sparwasser), Witek (80. Dąbrowski), Paszkowski, Sluga.