Nowa inwestycja za 70 mln zł w Opolu [ZDJĘCIA]
Grupa ECO zastępuje węgiel gazem w nowym układzie kogeneracyjnym. Grupa Kapitałowa ECO uruchamia drugi układ kogeneracyjny w Opolu. Emisja CO2
Czytaj dalejGrupa ECO zastępuje węgiel gazem w nowym układzie kogeneracyjnym. Grupa Kapitałowa ECO uruchamia drugi układ kogeneracyjny w Opolu. Emisja CO2
Czytaj dalejSpółka ECO Kogeneracja z Grupy Kapitałowej ECO właśnie podpisała umowę na budowę kolejnego gazowego układu wysokosprawnej kogeneracji (czyli wytwarzania ciepła
Czytaj dalejW ECO w Opolu przy ul. Harcerskiej 15 trwa montaż nowego źródła ciepła – kotła gazowego, który w przyszłości będzie
Czytaj dalej