Kino Meduza zaprasza na seanse różnego rodzaju

Poza klasyczną działalnością Kino Meduza również nie ustaje w propagowaniu X Muzy. Zarówno wobec bardziej wyrobionych jej fanów jak i poprzez poranki dla dzieci.

W tym pierwszym przypadku warto się wybrać choćby na zaplanowane na przyszły tydzień Seanse Plenerowe, które tradycyjnie będą odbywać się w różnych miejscach Opola.

Tym samym już w poniedziałek 15 sierpnia o godz. 20.30 w Kinie na placu Teatralnym przy Galerii Sztuki Współczesnej zaprezentowana zostanie „Kobieta z lodu” (reż. Bohdan Slama). Dwa dni potem o tej samej porze w ramach Lamy pod Bookiem na terenie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej rozpocznie się projekcja obrazu „Trzy Piętra” (reż. Nanni Moretti). Natomiast równo dobę później przy Centrum Aktywizacji Społecznej rozpocznie się „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai – Rabuś z pociągu” (reż. Moa Gammel) i będzie to pokaz w językach ukraińskim oraz polskim z warsztatami.

Z kolei jeśli chodzi Poranki dla dzieci to znamy podstawowy ich plan od 16 do 26 sierpnia. W tych dniach codziennie na godz. 10 zaplanowano „Pamiętniki Tatusia Muminka” (74 min) oraz „Wiki i jej sekret” (87 min), z kolei na godz. 12 „Yakari i wielka podróż” (82 min) i „Belle” (121 min).