KONKURS: Kreatywna fotografia w czterech ścianach

Rada Dzielnicy IX Opola (Stare Miasto) zorganizowała konkurs fotograficzny.

Celem jest propagowanie zasady „Zostań w domu” służącej przeciwdziałaniu rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, jak również zachęcenie pozostających w domu mieszkańców do kreatywnego spędzania czasu. W ramach akcji „Zostań w Domu” społecznicy dzielnicy zaprosili mieszkańców Opola do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Kreatywna fotografia w czterech ścianach”.

Każdy kto chce się pobawić powinien zamieścić na facebooku „Rady Dzielnicy Starego Miasta” w dedykowanym wydarzeniu maksymalnie 5 postów (wpisów) zawierających od 1 do maksymalnie 5 zdjęć.

– Tym konkursem chcemy urozmaicić opolanom życie w czterech ścianach. Kreatywność ludzi jest nieograniczona, spodziewamy się więc pięknych zdjęć – tłumaczy jedna z inicjatorek konkursu Małgorzata Gwoździowska. – Zachęcamy do udziału, bo mamy wspaniałe nagrody od opolskich firm, które teraz nie mogą normalnie pracować, a więc niejako przy okazji je wspieramy, bo przecież gdy wirus ustąpi ludzie wrócą do normalnego życia, wrócą więc także do swoich ulubionych lokali. Do wygrania są m. in. bony do Restauracji Radiowa, do Galerii Biały Kruk, czy kawiarni Cascara lub herbaciarni Masala – tłumaczy Małgorzata Gwoździowska.

Konkurs potrwa do 11 maja, regulamin można znaleźć na facebooku „Rady Dzielnicy Starego Miasta” w dedykowanym wydarzeniu

Dariusz Król

Znawca futbolu, pomysłodawca i były redaktor naczelny ogólnopolskiego tygodnika „Tylko piłka”. W przeszłości także dziennikarz tygodnika i dziennika Gazeta Opolska (m.in. kierownik działu sportowego). Obecnie redaktor magazynu „Opole i kropka” i Czasu na Opole, w których zajmuje się głównie tematami z życia miasta, historią i sportem.

Najnowsze artykuły