Maturzyści zatańczą poloneza. Rynek tancerzami wypełni się 31 stycznia

To już 22. edycja wydarzenia, które jak głosi legenda przynosi uczniom szczęście na maturalnym egzaminie. Organizatorami wydarzenia jest Opole, opolska redakcja Gazety Wyborczej oraz Uniwersytet Opolski.

Razem z maturzystami, poloneza w samo południe na Rynku zatańczą: Arkadiusz Wiśniewski – prezydent Opola, prof. dr hab. Marek Masnyk – rektor Uniwersytetu Opolskiego, Ewa Jakubiec – Miss Polonia 2023 oraz Andrzej Mikosza – aktor Opolskiego Teatru Lalki i Aktora

To dla mnie wielki zaszczyt kolejny już raz stanąć na czele tego korowodu. Niech tradycji stanie się zadość, a wspólny taniec przyniesie tegorocznym maturzystom szczęście i powodzenie na egzaminach! Widzimy się w południe pod Ratuszem – mówi Arkadiusz Wiśniewski.

Udział w Polonezie Maturzystów to także okazja do wspólnego zdjęcia, które 2 lutego opublikowane zostanie w opolskim wydaniu „Gazety Wyborczej”. Na pamiątkę uczestnicy wydarzenia otrzymają  pamiątkowe certyfikaty, a kwadrans przed rozpoczęciem poloneza odbędą się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Najnowsze artykuły