Cat Demo Tour w Opolu

Od piątku do sobory w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym odbywa się Cat Demo Tour. Dzisiaj wydarzenie potrwa do godz. 16:00. To prawdziwy pokaz gigantów, ale nie tylko.

Do zobaczenia będą najnowsze maszyny, osprzęty i innowacyjne technologie Cat. W programie m.in. testy maszyn od 2 do 30 ton, specjalne pokazy, prelekcje, prezentacje narzędzi roboczych oraz przegląd najnowszych technologii.

Cat to amerykańskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Peorii, w stanie Illinois. Jeden z największych producentów maszyn budowlanych i górniczych, a także silników dieslowskich i turbin gazowych. W CWK prezentuje je opolski dostawca maszyn budowlanych, firma Bergerat Monnoyeur, która rozprowadza urządzenia Cat m.in. do Francji, Belgii, Rumunii i Algierii. Jej historia sięga początku ubiegłego wieku (1906 rok), gdy mała rodzinna firma założona przez Henry’ego Bergerata i jego kuzyna Francisa Monnoyeura, przekształciła się w dzisiejszą grupę europejską. W Polsce rozpoczęła działalność w 1997 roku.

Cat Demo Tour to okazja dla klientów, aby na własnej skórze przetestowali nasze maszyny, bo co innego przeczytać o nich lub zobaczyć materiał wideo, a  co innego wsiąść osobiście za ich stery – powiedział nam przedstawiciel Bergerat Monnoyeur, Jan Rudak.

Następny przystanek Cat Demo Tour w Tłuszczu koło Warszawy 10 i 11 maja, a bliżej Opola zawita jeszcze 17 i 18 maja, organizując wydarzenie w Czeladzi.

Najnowsze artykuły