Festiwal Roślin znów w Opolu

Wyjątkowe odmiany roślin prosto z hodowli, doniczki, środki ochrony, a także ekologiczne nawozy – do Toyota Parku powrócił Festiwal Roślin. Przez dwa dni (20-21.04) opolanie mogą wziąć udział w największych targach tego typu w Polsce.

– Przez zimę odwiedziliśmy wielu ogrodników i zrobiliśmy co w naszej mocy, aby szalejąca inflacja nie odbiła się na naszych cenach. Zapraszamy wszystkich, aby po raz kolejny odwiedzili Festiwal Roślin i zobaczyli co przygotowaliśmy tym razem. Będzie bardzo dużo nowości – zapewnia Łukasz, organizator Festiwalu Roślin.

Na podstawie doświadczeń z poprzednich edycji zadbano o nowości – podczas tego wydarzenia zadebiutują nowe odmiany roślin, w tym również rośliny kolekcjonerskie, jak na przykład Monstera Variegata.

Każda z odmian jest dostępna w ilościach hurtowych. Uczestnicy mogą wybierać z całego wózka, a nie jak w sklepie – z pojedynczych egzemplarzy.

– Rośliny będą małe i duże. Każdy kto nas odwiedzi, znajdzie coś dla siebie. Niezależnie czy ma to być monstera, którą postawimy na podłodze jako element wystroju mieszkania, nieduży kaktus, który będzie ozdobą naszego biurka w pracy czy rośliny owadożerne, które cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem  – dodają organizatorzy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Dziś impreza potrwa do godziny 20.00, jutro – od 10.00 do 18.00.

Najnowsze artykuły