Ozimska Park otwarty

Ponad 30 sklepów popularnych marek na łącznej powierzchni blisko 18 tysięcy metrów kwadratowych – w miejscu dawnej Galerii Ozimskiej otwarto nowy kompleks handlowy – Ozimska Park.W obiekcie zdecydowały się zadebiutować firmy, które dotychczas nie posiadały swoich salonów w Opolu – Jula, Woolwoth, NKD czy koncepty gastronomiczne tj. Sphinx czy Popolo.

Ponadto w Ozimska Park mieszkańcy mogą zrobić zakupy m.in. w Sinsay, Rossmann, Pepco, Dealz, Tedi, Media Expert, Vive Profit, Kodano czy InMedio. Na terenie kompleksu otwarto także hipermarket sieci Kaufland. Klienci mogą też zadbać o swoją kondycję w klubie fitness sieci Xtreme, a o swoje zdrowie w centrum Lux Med.

W uroczystym otwarciu wzięli udział przedstawiciele spółki Redkom Development – inwestora projektu, władze miasta, reprezentanci firm komercjalizujących, głównego wykonawcy oraz przedstawiciele najemców.

Bardzo dobra lokalizacja tego miejsca sprawia, że spodziewamy się, iż Ozimską Park mieszkańcy Opola oraz okolic polubią i zaakceptują. Zwłaszcza, że będzie to jedno z największych w okolicy centrów handlowych z bardzo szeroką ofertą, także taką, której do tej pory w naszym mieście nie było. Trzymam kciuki, bo powodzenie każdej inwestycji wychodzi na dobre miastu i jego mieszkańcom – powiedział Arkadiusz Wiśniewski, prezydent Opola.

Jesteśmy wdzięczni, że dzięki firmom, które były zaangażowane w powstanie tego projektu od samego początku, kompleks Ozimska Park został otwarty zgodnie z zakładanym harmonogramem. Zależało nam na tym, by oddać do użytku mieszkańców Opola nowoczesny obiekt, który realnie wpłynie na ich jakość zakupów. Ozimska Park to nie tylko kompleks handlowy, ale miejsce sprzyjające spotkaniom w wolnym czasie w gronie najbliższych. Cieszymy się, że w naszych sklepach wielu opolan i mieszkańców pobliskich miejscowości znalazło także nowe miejsca zatrudnienia na lokalnym rynku – dodał Łukasz Komierowski, prezes Redkom Development.

Poza szeroką ofertą zakupową do dyspozycji klientów przyjeżdżających do Ozimska Park jest także duży, bezpłatny parking.

Najnowsze artykuły