Rafał Kuptel zostaje w Gwardii

Rafał Kuptel przedłużył kontrakt z Gwardią do 2023 roku! Szkoleniowiec pracuje w Opolu od sześciu lat.

– Były to długie rozmowy, albowiem należało uwzględnić długofalowe współdziałanie z klubem oraz nową sytuację związaną z koronawirusem, w tym wykazać się zrozumieniem nowej rzeczywistości i dostosować do niej swoje wymagania. Mam nadzieje, że taka postawa jest z jednej strony dowodem na duże przywiązanie trenera do drużyny, a z drugiej strony jest to dobry przykład w aspekcie budowania struktury finansowania kłubu przez wszystkich przyjaciół Gwardii  – czytamy w oficjalnym oświadczeniu Pana Marcina Piotrowskiego – przedstawiciela Trenera Kuptela.

Szkoleniowiec pracuje w Opolu od 2014 roku. Przez okres spędzony w Opolu stał się ulubieńcem kibiców. W jego dorobku znajduje się już brązowy medal mistrzostw Polski oraz awans do fazy grupowej Pucharu EHF.

– Mamy wizję na budowania tej drużyny i klubu. Widzę, że nasza praca tutaj ma sens i to jest dla mnie najważniejsze. Ja staram się robić swoje i wykonywać powierzoną mi pracę jak najlepiej potrafię, otaczając się przy tym dobrymi ludźmi, którzy mnie wspierają i podążają w tym samym kierunku. Choć zdarzają się trudne momenty, mam nadzieję, że nasze wspólne osiągnięcia będą stale owocowały w przyszłości. Wierzę w tę ekipę i wiem, że możemy sprawić jeszcze niejedną niespodziankę. – podsumowuje szkoleniowiec.

Najnowsze artykuły