Rekrutacja w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu trwa w najlepsze.

Uczelnia prowadzi nabór na studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe, a w związku z dużym zainteresowaniem ofertą cały czas można jeszcze składać dokumenty aplikacyjne. Dla osób, które potrzebują pomocy w podjęciu decyzji uczelnia przygotowała możliwość bezpłatnych konsultacji z doradcami zawodowymi i edukacyjnymi.

Oczywiście rekrutacja trwa do końca października, jednak warto skorzystać z promocji, które obowiązują tylko do końca września – przypomina dr hab. Wojciech Duczmal, Prorektor WSZiA – Osoby, które znają naszą ofertę wiedzą, że jest ona bardzo bogata, a niezdecydowanych zapraszamy do kontaktu z naszym dziekanatem, albo Biurem Karier, czy też poprzez media społecznościowe. Pomożemy wybrać dobry kierunek, bo poza tymi, cieszącymi się dużym zainteresowanym, jak choćby manager sportu i turystyki, zarządzanie personelem czy zarządzanie finansami i rachunkowość, ciekawą nowością są studia z ochrony danych osobowych, czy zarządzanie prowadzone całkowicie w języku angielskim – dodaje Duczmal.

Również pedagodzy i nauczyciele znajdą coś dla siebie. W naszej ofercie, poza takimi kierunkami jak pedagogika opiekuńczo-wychowawcza czy resocjalizacja i profilaktyka społeczna można studiować bardzo ciekawy i nowy kierunek, związany z pedagogiką multimedialną i technologiami informacyjno-komunikacyjnymi. Podczas zajęć wykorzystywane są np. maty do kodowania, roboty, czy też „magiczny dywan”. Nowością są jednolite, pięcioletnie studia na kierunkach: pedagogika specjalna i pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna – mówi dr Sławomir Śliwa, Dziekan WSZiA. Warto dodać do tego bardzo rozbudowaną ofertę studiów podyplomowych zarówno z zarządzania, jak i pedagogiki. Przy czym te drugie podzielone są na specjalności pedagogiczne oraz kwalifikacyjne, skierowane do nauczycieli, które cieszą się u nas niezwykłą popularnością – dodaje.

Nasi studenci są dla nas niezwykle istotni, dlatego poza szeregiem zniżek i konkurencyjnymi cenami, oferujemy im również bogaty program stypendialny. Nasi żacy mogą liczyć na pomoc z naszej strony na każdym etapie edukacji, a dzięki realizowanym projektom, otrzymują, już w trakcie studiów, dostęp do wielu bezpłatnych i certyfikowanych szkoleń i kursów – podkreśla Marcin Oleksiuk, Kierownik Biura Projektów i Promocji WSZiA. Jeśli jeszcze nie sprawdzaliście naszej oferty to dobry moment, aby to zmienić. Zapraszamy na stronę www.wszia.opole.pl oraz na nasze media społecznościowe na Facebooku, Instagramie czy LinkedIn, gdzie również można uzyskać najważniejsze informacje na temat studiów w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu – podsumowuje Oleksiuk.

MATERIAŁ PROMOCYJNY