Tygrysy Dremana przytarły rogi Czerwonym Diabłom (zobacz wideo)

Znakomite spotkanie rozegrali Dremana Futsal Opole Komprachcice pokonując Red Devils Chojnice 7:0 w ekstraklasie futsalu. To trzeci mecz rozegrany w tym sezonie na własnym parkiecie i trzeci efektownie wygrany. Opolanie od początku przeważali, ale nie potrafili udokumentować tego strzeleniem gola. Wynik 0:0 utrzymał się do 11 minuty. Wtedy to po przejęciu piłki w obronie na bramkę rywala popędził Felipe Deyvisson De Freitas i kąśliwym strzałem pokonał bramkarza gości.

Wydawało się, że goście ruszą do odrabiania strat, ale Dreman nie oddał inicjatywy. W 15 minucie do akcji wkroczył bohater meczu czyli kolumbijczyk Bryan Parra Toloza. W ciągu minuty zdobył dwa gole. Najpierw strzelił zza lini obrony a następnie wykończył akcję Kamila Kucharskiego. Wynik 3:0 do przerwy był najniższym wymiarem kary dla ekipy z Chojnic.

Jak się okazało początek drugiej połowy “posłał Diabły do piekła”. Dwie minuty po zmianie stron było już 4:0.  Błąd defensywy gości wykorzystał Denys Blank a chwilę później Tomasz Czech strzelił tak, że piłka przeleciała między nogami bramkarza i po 23 minutach było 5:0.

Goście wycofali bramkarza i z impetem zaatakowali. Zrobili to jednak na tyle nieporadnie, że piłkę wyłuskał Tomasz Czech i strzelił do pustej bramki. Ostatni gol padł w 32 minucie a jego autorem był ponownie Bryan Parra Toloza, dla którego tym samym był to trzeci gol w spotkaniu czyli hat-trick. Wygrana 7:0 dała awans Dremanowi awans na ósme miejsce w ligowej tabeli.