Drugi zespół Odry znów przegrywa

Piłkarze drugiego zespołu Odry Opole bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie z LZS-em Starowice, prowadząc po pierwszej połowie. Ostatecznie podopieczni trenera Adama Berbelickiego ulegli na własnym boisku 1-2.

Piotr Jankowski

Opolanie bardzo dobrze weszli w mecz, wychodząc na prowadzenie już w 16. minucie po bramce Michała Sparwassera. W kolejnych minutach stworzyli sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji, jednak nie potrafili podwyższyć wyniku. Przyjezdni ze Starowic nie pozostawali dłużni, jednak między słupkami gospodarzy kapitalnie spisywał się Błażej Sapielak. Do szatni opolscy piłkarze schodzili prowadząc 1-0.

Po zmianie stron LZS Starowice jeszcze mocniej ruszył do ataku. Do wyrównania w 67. minucie po wielu atakach doprowadził Kaique Augusto, który sześć minut później wyprowadził też swój zespół na prowadzenie. Mimo, że podopieczni trenera Adama Berbelickiego próbowali jeszcze w końcowych minutach wyrównać, to nie udało im się to. Tym samym niebiesko-czerwoni przegrali siódme spotkanie z rzędu.

Kolejne spotkanie drugi zespół Odry rozegra w sobotę 10 października. Opolanie pojadą do Walców, by zmierzyć się z tamtejszym LZS-em. Kolejne domowe spotkanie rozegrają tydzień później z Victorią Chróścice.

Odra II Opole 1-2 (1-0) LZS Starowice