Kolejny podział punktów. Odra remisuje w Rzeszowie

[et_pb_section admin_label=”section”]
[et_pb_row admin_label=”row”]
[et_pb_column type=”4_4″]
[et_pb_text admin_label=”Text”]

Mimo prowadzenia po pierwszej połowie, Odra Opole ostatecznie zremisowała trzeci mecz z rzędu. Tym razem podopieczni Piotra Plewni podzielili się punktami z Resovią Rzeszów.

Piotr Jankowski

Niebiesko-czerwoni są praktycznie pewni utrzymania na zapleczu ekstraklasy, jednak ich dyspozycja na wiosnę pozostawia wiele do życzenia. W przeciwieństwie do innych spotkań, Odra jako pierwsza otworzyła wynik. Dokonał tego Dawid Kubowicz, czyli defensor rzeszowian. To właśnie dzięki jego trafieniu opolska drużyna schodziła do szatni prowadząc 1-0.

Trzeba przyznać, że to opolanie rozdawali w tym meczu warunki. Po zmianie stron złapali jednak przestój, przez co w 70. minucie także po bramce Dawida Kubowicza mieliśmy remis. Od tego momentu mecz się otworzył, a Resovia wciąż napierała. Niebiesko-czerwoni też mieli swoje okazje, jednak w drugiej połowie zdecydowanie brakowało im pomysłu na grę. Po 90 minutach ekipy podzieliły się punktami.

Resovia Rzeszów – Odra Opole 1-1 (0-1)
Bramki: Kubowicz 40’ (samobójcza) – Kubowicz – 70’
Resovia: Dybowski – Markovic (Adamski 61’), Podhorin, Kubowicz, Słaby – Jaroch, Soljic, Kuczałek (Wasiluk 46’), Mikulec – Twardowski (Zdybowicz 46’), Wróbel.
Odra: Kuchta – Mikinic, Żemło, Wypych, Matuszewski – Nowak (Gancarczyk 74’), Trojak, Drewniak, Niziołek (Kort 82’), Janus – Czapliński (Piech 74’).