Koniec serii meczów bez porażki rezerw Odry Opole w 4 lidze

Na pięciu zatrzymała się seria meczów bez porażki rezerw Odry w 4 lidze. Opolanie przegrali bowiem w Krapkowicach z miejscową Unią 1-2.

Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły jeszcze w pierwszej połowie. Gospodarze zresztą oba swoje zdobyli zanim upłynął jej półmetek. W obu przypadkach piłkę do siatki posyłał Dariusz Zapotoczny, a między jednym golem, a drugim nie minęło nawet 100 sekund. Gdy upłynęło pół godziny gry podopieczni Adama Berbelickiego mieli rzut karny, ale wybronił go Piotr Kowalczyk. Co prawa pięć minut później kontaktowego gola dla przyjezdnych zdobył Edmund Machnik, ale więcej bramek już nie padło.

Tym samym opolanie spadli na piąte miejsce w stawce, a wyprzedziła ich właśnie Unia. Po 31 grach niebiesko-czerwoni mają na koncie 51 punktów przy stosunku trafień 55-36.

Odra II zagrała w składzie Wojakowski – Kowalski, Pawlak (46. Jadeszko), Owsiak,Stolarewski (46. Głuszkiewicz) – Witek (46. Wróbel), Kaczka, Sparwasser (65. Duda), Machnik, Drescher – Janicki (80. Dąbrowski).