Odra z cennym triumfem nad Chrobrym Głogów

Arkadiusz Piech show w końcówce spotkania. Tak możemy w dużym skrócie podsumować mecz niebiesko-czerwonych, którzy odnieśli bardzo cenne zwycięstwo nad Chrobrym Głogów 3-1.

Piotr Jankowski

Od początku meczu kibice byli świadkami bardzo dobrej gry zespołu Piotra Plewni, który zdecydowanie przeważał przy Oleskiej. Zarówno, jeśli chodzi o posiadanie piłki, jak i sytuacja podbramkowe. Bardzo ciekawie w polu karnym gości prezentował się Dawid Czapliński, który był naprawdę bliski zdobycia bramki w tym meczu. Tej sztuki udało się dokonać Mateuszowy Wypychowi w 33. minucie, dzięki czemu opolanie schodzili do szatni prowadząc 1-0.

Po zmianie stron, goście niespodziewanie wyrównali. To był sygnał do ataku, jednak zdobycie zwycięskich bramek trochę zajęło. Świetną zmianę z ławki dał Arkadiusz Piech, który w tym sezonie wykonuje naprawdę sporo “brudnej roboty na boisku”. Dziś miał okazję ponownie znaleźć się w blasku fleszy reporterów, bowiem trafieniami z 85. oraz 89. minuty zapewnił Odrze bardzo cenne trzy punkty. Asystę przy jednym z trafień zanotował wychowanek Odry – Michał Surzyn. W całym meczu mogliśmy oglądać aż czterech młodzieżowców po stronie opolan.

Odra Opole 3-1(1-0) Chrobry Głogów
Bramki: Wypych 33′, Piech 85′, 89′ – Bougaidis 60′.