Dmuchańce czekają na małych opolan w CWK

Zjeżdżalnie, place zabaw, ścianka wspinaczkowa – dmuchańce w różnych formach czekają na najmłodszych w Miasteczku Strażackim, które stanęło w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. 

Dmuchańce w kształcie gaśnicy czy remizy to dobrze znane opolanom atrakcje. W CKW gościły już i w ubiegłoroczne ferie, i w czasie wakacji.

Do dyspozycji najmłodszych jest 9 urządzeń z jedynej takiej w Polsce serii dmuchańców strażackich – podkreśla Sebastian Błaszczyk, organizator miasteczka. – Wśród nich m.in. zjeżdżalnia w formie wozu strażackiego, plac zabaw – remiza strażacka i ścianka wspinaczkowa w kształcie gaśnicy. Są też zjeżdżalnie i place zabaw ze strażakami, jest małpi gaj z basenem z piłkami czy wieża do skoków na dmuchaną poduszkę. Jestem więc przekonany, że żaden z małych Gości nie będzie się u nas nudził – dodaje.

Cieszymy się, że po raz kolejny Miasteczko Strażackie jest w naszym obiekcie. Właściciele bardzo cenią sobie komfortowe warunki, jakie tutaj mamy. Przede wszystkim miejsce jest duże i zadaszone, co sprawia, że niezależnie od pogody, miasteczko będzie działać – podkreśla Magdalena Kajzar, kierownik Centrum Wystawienniczo – Kongresowego w Opolu.

Dmuchańce w CWK będą dostępne codziennie przed okres ferii od godziny 10.00 do 19.00.

Najnowsze artykuły