Gwardia zaprezentowana przed sezonem

Występy muzyczne, pokazy cheerleaders i konkursy dla kibiców okrasiły prezentację Superligowej drużyny piłki ręcznej KPR Gwardii Opole. Wcześniej przed halą m0żna było zasiąść w samochodach  mustangach a dzieciom przygotowano gry i zabawy.

Pół tysiąca widzów żywo oklaskiwało samą niezwykle efektowną wizualnie prezentację zawodników i sztabu szkoleniowego. Przygotowano też specjalny film poświęcony nowemu trenerowi Bartoszowi Jureckiemu. Następnie rozegrano w formie rywalizacji i zabawy mecz pomiędzy Gwardią a drużyną sponsorów. Choć nie wynik był tu najważniejszy to odnotujmy, że niespodziewanie Superpuchar Gwardii wygrali Sponsorzy zwyciężając 16:14. Do przerwy był remis 7:7. (grano 2×15 minut). W rolę szkoleniowca zespołu Sponsorów wcielił się Bartosz Jurecki zaś trenerem Gwardii w tym spotkaniu był Zastępca Prezydenta Opola Przemysław Zych.  Na trybunach panowała piknikowa atmosfera, kibice dopingowali i wykonali “meksykańską falę”, a wszystko swoimi występami wzbogaciły: laureatka koncertu Debiuty Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki Meg Krzemień i zespół Cheerleaders Opole.

Pierwszy ligowy KPR Gwardia rozegra w najbliższą środę z Energą MKS-em Kalisz.

foto: sportoweopole.pl/Andrzej Klimek

Donat Przybylski

Dziennikarz z ponad 25-letnim stażem, pracował w Radiu Opole, pełnił m.in. funkcję szefa działu sportowego i redaktora naczelnego radia. W Czasie na Opole zajmuje się głównie tematami kulturalnymi, sportowymi i historycznymi.

Najnowsze artykuły