Gwardia Opole zyskała sponsora tytularnego

Corotop Gwardia Opole – pod taką nazwą od dziś będzie występował w Orlen Superlidze opolski zespół szczypiornistów. Producent komponentów dachu został sponsorem tytularnym pierwszej drużyny.

Myślę, że marzeniem każdego prezesa klubu sportowego jest możliwość móc ogłosić, iż klub pozyskał sponsora tytularnego. To marzenie spełnia się na państwa oczach – 6 listopada 2023r. to dzień, który na stałe zapisze się w historii naszego klubu. Czekaliśmy na ten moment wiele lat – mówi prezes Gwardii Karina Radomska.Radość jest tym większa, że sponsorem tytularnym zostaje firma z naszego rodzimego podwórka, firma, która współpracuje z nami już od pięciu sezonów, firma, na której wsparcie zawsze mogliśmy liczyć. To dla nas ogromny zaszczyt i z tego miejsca pragnę podziękować za zaufanie. Wierzę, że to dopiero początek – dodaje prezes naszego klubu.

Tworzę tą firmę od wielu lat, działalność rozpoczynali mój tata i wujek. Od lat obserwuje jej bardzo dynamiczny rozwój. Obecnie działamy na zupełnie innym poziomie, niż nawet 10 lat temu. Zmieniliśmy się bardzo przez te lata, to zupełnie inna firma. Ale jedno pozostaje niezmiennie – Opole to także “nasze” miasto i ważne jest dla nas być częścią tej społeczności. To połączenie naszych „drużyn” to tego symboliczny wyraz. Mam nadzieje, że z Corotop Gwardią Opole będziemy wiele następnych lat – mówił na konferencji prezes Corotop S.A. Piotr Górski.

Po 10 kolejkach Corotop Gwardia Opole zajmuje 8. lokatę w Superligowej tabeli. Kolejny mecz opolanie rozegrają 12 listopada na wyjeździe z Zagłębiem Lubin.

fot. archiwum klubowe

Najnowsze artykuły