Młodzi piłkarze Odry zainaugurowali sezon w elicie U17

Zmagania w grupie zachodniej Centralnej Ligi Juniorów zainaugurowali piłkarze Odry Opole do lat 17. Niestety w pierwszym starciu ulegli oni w Szczecinie tamtejszej Pogoni 2-5.

Już początek spotkania nie ułożył się po myśli gości, albowiem gdy upływało 10 minut gry przegrywali oni 0-2. Tuż przed zmianą stron rywale dołożyli jeszcze dwa gole i sytuacja podopiecznych Tomasza Piwowarczyka stała się naprawdę trudna. Na szczęście nie poddali się i na przestrzeni kwadransa drugiej odsłony dwukrotnie zniwelowali straty. W tym czasie piłkę do siatki miejscowych posyłali Karol Sula i Gracjan Sanecki 61. Gdy jednak gospodarze w 74 minucie trafili na 5-2 to tym samym „zamknęli wynik”.

Warto odnotować, iż opolanie w starciu tym zagrali w składzie Pietrzykowski – Przybysz (55. Langosz), Białowąs (46. Kwieciński), Dec (46. Kuziemski), Marciniak, Maciak, Szkliński, Dziura, Sula (67. Bałaj), Sanecki (80. Stasiak), Kupczyk (46. Zawada).

Tymczasem już 20 sierpnia młodzi niebiesko-czerwoni będą mieli okazję do poprawienia sobie humorów, albowiem tego dnia w samo południe ugoszczą Chrobrego Głogów.