Rezerwy Odry w Opolu przegrały “mecz na szczycie” 4 ligi

W meczu na szycie 4 ligi rezerwy Odry Opole spotkały się z Ruchem Zdzieszowice. Niestetyy, nasi piłkarze byli dość gościnni, albowiem polegli 0-1.

O takim wyniku zadecydowało trafienie Łukasza Damrata z końcówki pierwszej połowie. Po zmianie stron obie drużyny miały szansę na gole, ale najlepszą zmarnowali przyjezdni gdy w 80 minucie Piotr Strzelecki obił słupek.

Tym samym Zdzichy umocniły się na drugiej pozycji w tabeli, z kolei podopieczni Adama Berbelickiego wypadli poza podium. W 24 meczach uzbierali 42 punkty przy bilansie bramek 43-24.

Odra II zagrała w składzie: Kalinowski – Garbiec, Owsiak, Jadeszko, Kowalski (70. Drescher) – Witek (80. Stolarewski), Maciej Wróbel (35. Machnik), Michał Wróbel (66. Kaczka), Wienczek, Paszkowski (75. Sparwasser) – Sluga.