W CLJ juniorzy młodsi Odry wygrali, trampkarze polegli

Do połowy jesiennej kampanii w Centralnej Lidze Juniorów dotarły obie drużyny Odry Opole. Półmetek rywalizacji w lepszych nastrojach osiągnęli jednak nieco starsi piłkarze spośród z tych dwóch ekip.

Team U17 dość pewnie pokonał bowiem u siebie Ruch Chorzów 4-1. Przed przerwą dwa trafienia dla gospodarzy najpierw zanotował Wiktor Andruszko. Z kolei gdy po zmianie stron goście zdobyli gola kontaktowego, to szybko odpowiedział na niego Szymon Szkliński, a wynik „zamknął” Jan Sakson 71.

Wygrana była o tyle ważna, iż dzięki niej młodzi opolanie uciekli ze strefy spadkowej grupy III na szósta lokatę w stawce ośmiu zespołów. Teraz mają na koncie sześć punktów przy bilansie bramkowym 11-18.

Natomiast trampkarze są na siódmej pozycji z czterema punktami i stosunkiem bramek 4-15. Tym razem bowiem przegrali w Katowicach z tamtejszym GKS-em. Niemniej polegli po walce 1-2, a jedyne trafienie dla nich zanotował Mateusz Wierzbicki.