Znowu sporo goli w meczu Odry II, ale i znowu triumf opolan

Znowu sporo goli w meczu rezerw piłkarzy Odry, którzy rywalizują w 4 lidze. Tym razem w spotkaniu opolan padło ich dziewięć, ale aż siedem razy piłka wpadała do siatki rywala i tym sam w Skorogoszczy nasz zespół zwyciężył 7-2!

Tuż przed upływem kwadransa wynik otworzył Aleksander Duda, a niebawem swojego bramkarza pokonał Jacek Janeczek. Zanim upłynął jednak półmetek pierwszej odsłony kontaktowe trafienie zanotował Wojciech Rożnowicz. Później gra się nieco uspokoiła, ale i tak „gola do szatni” zaaplikował miejscowym Edmund Machnik i było 3-1 do przerwy dla podopiecznych Adama Berbelickiego.

Po zmianie stron swój wyczyn z początkowej fazy spotkania skopiował Duda, a niemniej kwadrans później uderzeniem na 2-4 zrehabilitował się nieco Janeczek. Goście jednak nie dopuścili do nerwowej końcówki gdyż na przestrzeni siedmiu minut do „świątyni” ekipy ze Skorogoszczy piłkę dwukrotnie posłał Marcel Sluga, a raz Konrad Janicki i skończyło się pogromem.

Warto odnotować, iż Odra II zagrała w składzie: Wójcik (70. Humski) – Kaczka, Dąbrowski (60. Witek), Głuszkiewicz (77. Mróz), Kowalski, Sparwasser, (84. Bober) Janicki, Drescher, Duda, Machnik (65. Michał Wróbel), Sluga.

Tym samym na kolejkę przed końcem nasz młody team zajmuje piąte miejsce w stawce, ale ma tyle samo punktów (gole 67-41) co trzeci LZS Starowice, mianowicie po 57, ale też tylko o trzy więcej od ósmej w zestawieniu Polonii Głubczyce.