Rezerwy Gwardii Opole znowu zwycięskie w 2 lidze piłkarzy ręcznych

Rewelacyjnie odwrócili losy spotkania piłkarze ręczni rezerw Gwardii Opole w starciu z zapleczem Siódemki-Miedź Legnica. I to na tyle, że pewnie zwyciężyli u siebie 34:24 i awansowali na szóste miejsce w grupy dolnośląskiej 2 ligi.

Goście kapitalnie rozpoczęli, grali mocno ofensywnie i po siedmiu minutach prowadzili 8:3. Później już nieco zwolnili tempo ataku, ale i tak zdawało się, że kontrolują wydarzenia na parkiecie. Wszak gdy upłynął nieco kwadrans gry z okładem było 12:8 dla nich.

Wtedy jednak trzy gole z rzędu rzucili miejscowi, a potem już do przerwy mieliśmy bardzo wyrównany bój. Na tyle, że obie drużyny schodziły na nią przy remisie po 17.

Po zmianie stron z kolei mecz ten długo był popisem podopiecznych Marka Jagielskiego. Zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Dość napisać, iż przez 24 minuty stracili tylko cztery gole, a że rzucili ich 15 to było już 32:21 dla nich. Dzięki czemu na finiszu mogli czuć się zupełnie niezagrożeni.

Gwardia II Opole – Siódemka-Miedź II Legnica 34:24 (17:17)
Gwardia II: Drojma, Wisła – Jendryca 10, Bączek 7, Wandzel 5, Stefani 4, Klimenko 2, Sosna 2, Zawadzki 2, Adamski 1, Tuński 1, Jeżewski.