Zabierz tatę na przygodę w Opolu! Będzie co robić

10 konkurencji na ponad sześciokilometrowej trasie, zagadki i niespodzianki – takie atrakcje czekają na uczestników gry miejskiej „Przygoda z Tatą”. Zabawa wystartuje w niedzielę o godz. 10 przy Placu Jana Pawła II, a zakończy się około godz. 14 przy Stegu Arenie.

– Chcemy promować aktywne spędzanie czasu przez dzieci z rodzicami i w taki sposób uczcić zbliżający się Dzień Ojca – informuje Tomasz Wróbel, prezes organizującego opolską odsłonę akcji AZS-u Politechniki Opolskiej.

Do wspólnej zabawy mogą zgłaszać się drużyny składające się z ojców oraz dzieci w każdym wieku, ale mogą dołączyć również i mamy. Nie ma ograniczeń w liczebności rodzinnej drużyny. Uczestnicy otrzymają specjalne mapki, z pomocą których będą zmierzać do wyznaczonych punktów i pokonywać między innymi takie zadania jak: wspólne wiosłowanie na ergometrze wioślarskim, układanie wierszyka z podanymi przez organizatora hasłami, rozwiązywać zagadki związane z lokalnym dziedzictwem czy zagrać w golfa.

Wszyscy, którzy wezmą udział w imprezie, mogą liczyć na wiele atrakcji, przygód i pamiątek oraz wezmą udział w losowaniu voucherów na weekendowy, rodzinny pobyt na Mazurach. Na zwycięzców czekają specjalne nagrody.

Zapisy: https://przygodaztata.azs.pl/zapisy/