Podstawowy skład Kolejarza gotowy do wyjazdu

Ostatnim akcentem żużlowego okienka transferowego było zakontraktowanie Pawła Miesiąca do Kolejarza Opole. Ten doświadczony zawodnik w poprzednim sezonie reprezentował barwy Grupy Azoty Unii Tarnów.

Jego średnia wyniosła 2,083 pkt/bieg. Jego umowa z Kolejarzem jest bez aneksu finansowego. Ten zostanie uzupełniony po podpisaniu umowy z nowym sponsorem. Jest to powrót tego ambitnego zawodnika do Opola. W naszym klubie występował w sezonie 2016.

W drużynie Kolejarza pozostają dobrze znani z występów w poprzednim sezonie Robert Chmiel, Mathias Thoernblom, Emil Breum czy Filip Hjelmland.Nowym zawodnikiem został duńczyk Kevin Juhl Pedersen . Podobnie jak Breum został wypożyczony z GKM-u Grudziądz. W naszej drużynie będzie on mógł występować w składzie, jako zawodnik do lat 24 a także pod numerami dla zawodnika rezerwowego.

Znany jest także skład formacji młodzieżowej naszego klubu. Co ważne znajdzie się w niej pięciu wychowanków naszego klubu. Opolanie najbardziej liczą na Oskara Stępnia, który jeździł już w poprzednim sezonie aż w jedenastu meczach. Skład uzupełniać będą Kacper Linek-Rekus, Jakub Fabisz, Dastin Łukaszczyk i Kacper Sajdak.

 

Najnowsze artykuły