REKLAMA

REKLAMA

Widzimy się na targach manufaktury

W niedzielę (20 października) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym przy ul. Wrocławskiej odbędzie się pierwsza edycja opolskich targów manufaktur – Wytwórnia. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Startujemy o godz. 10.00
Naturalne produkty, handmade, wyroby ekologiczne będą królowały podczas całego wydarzenia.  Targi manufaktur to święto miłośników piękna, dobrego stylu i odpowiedzialnej konsumpcji. Celem jest wspieranie i popularyzowanie małych pracowni i wyjątkowych produktów. To także wydarzenie dla wszystkich tych, których interesują najciekawsze trendy i którzy świadomie oraz selektywnie dokonują zakupów stawiając na jakość, zdrowie i ekologię.
– Wystawcy wytwarzają wysokiej jakości, ekologiczne produkty, coraz więcej ludzi świadomie wybiera takie wyroby, jest to zauważalny trend – mówi Patryk Stasiak, dyrektor CWK Opole. – Targi mają na celu wspieracie mniejszych przedsiębiorstw, są dla nich okazją do zaprezentowania unikalnych towarów, które wytwarzają. 

Co znajdziesz na Targach?
Podczas targów swoje produkty zaprezentują małe firmy, wytwarzające absolutnie wyjątkowe, unikalne wyroby. Naturalne produkty w duchu zero waste i minimalizmu zaprezentuje Mama z Lasu, na której stoisku znajdziecie elementy wystroju wnętrz, naturalne kosmetyki czy zdrowotne świece. Nie zabraknie również kolorowych i wygodnych ubrań. Na stoisku Dzikiej Fastrygi zobaczycie sukienki, spodnie, bluzy wykonywane techniką połączenia malowania z naszywaniem. Elementy garderoby inspirowane są naturą i wyobraźnią Pani Magdy założycielki i projektantki Dzikiej Fastrygi.
Co sprawia, że warto odwiedzić targi? Wyjątkowość produktów, gdyż są one produkowane ręcznie z należytą starannością w połączeniu z najwyższej jakości półproduktami.

Najnowsze artykuły