Centrum Usług Publicznych może zostać Top Inwestycją 2024

„Nowy Ratusz” przy ulicy Pileckiego znalazł się wśród 10 najlepszych inwestycji minionego roku wg Portalu Samorządowego. Żeby CUP zdobył laur zwycięstwa potrzebne są głosy mieszkańców, które można oddawać na stronie Portalu.

Centrum Usług Publicznych to nowoczesny budynek, w którym znajdują się wydziały Urzędu Miasta, z których najczęściej korzystają mieszkańcy Opola. Dzięki temu w jednym miejscu można m.in. wyrobić dowód osobisty, zarejestrować samochód czy załatwić sprawy związane ze świadczeniami i zasiłkami. Od otwarcia, w maju 2023 roku, każdego dnia CUP odwiedzają setki opolan chcących załatwić swoje sprawy. Kwestie związane z umówieniem wizyty w Urzędzie można załatwić on line, a na miejscu zainstalowano elektroniczny system kolejkowy, dzięki czemu wszystko można załatwić szybko i sprawnie.

Te wszystkie rozwiązania sprawiły, że opolska inwestycja została doceniona przez Portal Samorządowy. Żeby Centrum Usług Publicznych był najlepszym z najlepszych potrzebne są głosy mieszkańców. Nie trzeba jednak wysyłać smsów, logować się na żadnych stronach ani ponosić kosztów. Wystarczy wejść na stronę Portalu i kliknąć zieloną łapkę w górę.

Głosowanie trwa do 26 kwietnia do godziny 9:00.

Najnowsze artykuły