Dobra zabawa dla naszych pięknych seniorów

Już po raz drugi w naszym mieście odbyły się wybory Miss i Mistera w kategorii +60 lat. Do walki o tytuł stanęło 14 pań i dziewięciu panów. Najpiękniejszą została wybrana Elżbieta Malesis-Ciosk, a tytuł Mistera dumnie dzierżyć może Waldemar Grzyl. Miss Życzliwości uczestnicy konkursu wybrali między sobą. Została nią Wiesława Pańczyszyn

– Za nami druga edycja, ale na pewno nie ostatnia. Nasi seniorzy przy okazji tej imprezy znakomicie się bawią, a jest to też element integracyjny – mówi Małgorzata Jarosz-Basztabin koordynator Centrum Informacyjno-Edukacyjne Senior w Opolu. To właśnie ta instytucja wespół z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie zorganizowały imprezę, a wybory odbyły się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Opolu. Cieszyła się ona dużym zainteresowaniem również wśród innych mieszkańców miasta. Widownia w budynku Państwowej Szkoły Muzycznej była bowiem szczelnie wypełniona.

– Pracy przy przygotowaniach do imprezy nie brakowało, ale staraliśmy się wszystkie błędy i mankamenty poprawiać, a zdarzały nam się one choćby w tańcu – przyznaje pan Waldemar, Mister Opola +60.

– Byłam zaskoczona wyborem. Myślałam, że będzie się liczyć jakieś obycie na scenie, a ja takiego nie miałam. To mnie jednak wskazano. Bardzo miłe uczucie i cieszę się z wyróżnienia – tłumaczy pani Ela, Miss Opola.

Najnowsze artykuły