Gwardziści nominowani do nagród za sezon 2019/20!

W minionym już sezonie szczypiorniści Gwardii Opole prowadzeni przez Rafała Kuptela zajęli piąte miejsce w PGNiG Superlidze. Niektórzy zawodnicy opolskiego zespołu nominowani zostali do nagród plebiscytu „Gladiatory 2020”.

W kategorii „Skrzydłowy sezonu” nominowany został Patryk Mauer, który z dorobkiem 118 bramek był trzecim najlepszym strzelcem w całej lidze. Znalazł się on w gronie zawodników z Kielc (Arkadiusz Moryto, Blaz Janc), Płocka (Lovro Mihić) czy Zabrza (Bartłomiej Tomczak).

Maciej Zarzycki i Szymon Działakiewicz powalczą z Szymonem Cićko (Górnik Zabrze) o tytuł „Odkrycia Sezonu”. W tej kategorii znaleźli się zawodnicy, których dyspozycja jest największą niespodzianką i nie przekroczyli 23. roku życia.

„Wybór Sezonu” jest jedyną kategorią, do której nominację dostali Ci szczypiorniści, którzy najczęściej wygrywali tytuł Gracza Serii i zdobyli w nim najwięcej głosów. O zwycięstwo w jedynej kategorii, w której zadecydują kibice walczy Jędrzej Zieniewicz. Głosować na niego można TUTAJ.

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wybiorą sami zawodnicy i sztab trenerski z zastrzeżeniem, że nie mogą głosować na siebie oraz na kolegów ze swojej drużyny. Wyjątek stanowi kategoria Wybór Sezonu, w której to rywalizuje Jędrzej Zieniewicz. Zwycięzców poznamy 15 kwietnia.

Najnowsze artykuły