Kobiety Kobietom – Festiwal Kobiecych Głosów

To spotkanie organizowane przez opolskie wokalistki, które łączy muzyczna pasja oraz chęć pomagania innym. Otwarty koncert dla opolanek odbędzie się 29.02 w Sali kameralnej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki. Wisienką na torcie będzie wielki finał na 40 głosów.

Warto przyjść na nasze wydarzenie, aby posłuchać dobrej muzyki w świetnych wykonaniach. Przeżyć na żywo razem z nami niezapomniane chwile, pośpiewać i potańczyć. Warto również przyjść, aby wesprzeć cel charytatywny wydarzenia, ponieważ gramy dla Stowarzyszenia im. dr. Wojciecha Grzywny na rzecz Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dzieci i Noworodków Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego  – wyjaśnia Maria Honka, współorganizatorka wydarzenia.

Podczas festiwalu na scenie wystąpią wokalistki tworzące Ms Gugu Studio, czyli Magdalena Wójcik-Gugulska, Paula Woszek i Julia Dota. Wśród występujących zobaczyć będzie można Babskie VocaLove, Girls Vocal Band oraz grupę wokalną Klinicznego Centrum Ginekologii Położnictwa i Neonatologii w Opolu NEOFONIKA, a także solistki MsGugu Studio.

Koncert będzie otwarty dla wszystkich pań, nie obowiązują wejściówki. Jaki repertuar zostanie wykonany? – Będą to znane i lubiane utwory w nowych, ciekawych i niespotykanych dotąd aranżacjach. Pojawią się także autorskie kompozycje opolskich artystek. Będą wykonania solowe, grupowe i chóralne oraz wielki finał na 40 głosów – podsumowuje Honka.

Początek koncertu o godzinie 19.00. Warto wesprzeć organizację tego otwartego wydarzenia, biorąc udział w zbiórce: https://zrzutka.pl/fme3dh

 

 

 

 

 

Najnowsze artykuły