REKLAMA

REKLAMA

Naszą gazetę znajdziecie też w “Karolince” i “Solarisie”

W dwóch centrach handlowych w naszym mieście stanęły specjalne ekspozytory, z których można brać wychodzącą co dwa tygodnie gazetę “Czas na Opole”.

Darmowa gazeta dostępna jest w wielu miejscach (m.in. pływalnia “Wodna Nuta”, Miejska Biblioteka Publiczna, siedziba Miejskiej Informacji Turystycznej na Rynku), a teraz dochodzą kolejne dwa, w których przebywa dużo ludzi.

Pojawiły się w Centrum Handlowym “Solaris” na placu Kopernika oraz Centrum Handlowym “Karolinka” znajdującym się przy ul. Wrocławskiej. W obu miejscach stanęły ekspozytory z logiem “Czas na Opole”, plakatami i oczywiście gazetami, które można sobie brać. W “Solarisie” ekspozytor znajduje się na poziomie (-1) od strony wejścia z placu Kopernika. W “Karolince” stoi natomiast kilkanaście metrów od wejścia, które usytuowane jest jako pierwsze od strony zjazdu z ronda na parking.

“Czas na Opole” znalazł się w doborowym towarzystwie wydawanego co miesiąc darmowego miejskiego magazynu “Opole i Kropka”, Także i ten jest wystawiony na ekspozytorach. Jego również można brać bezpłatnie i oczywiście czytać, do czego serdecznie zachęcamy.

Najnowsze artykuły