Opolscy raperzy wesprą charytatywnie Arka Rząsy. Gwiazdami wieczoru będzie Intruz i Dopamina

W najbliższą sobotę (23.09) w Klubie Pagaj w Opolu w godzinach 14.00 – 18.00 odbędzie się event, podczas którego będą zbierane pieniądze na turnus rehabilitacyjny  dla Arka Rząsy. To 31 – letni mieszkaniec Opola, który przeszedł rozległy wylew.

Akcje zorganizowali przyjaciele i znajomi. W wydarzenie włączyli się opolscy raperzy w związku z faktem, że opolanin sam pisał teksty do piosenek i chętnie udzielał się we freestylu. Marzeniem rodziców jest zgromadzenie środków finansowych na zorganizowanie wyjazdu dla syna, na turnus rehabilitacyjny. Właśnie na ten cel przeznaczone zostaną pieniądze zebrane podczas sobotniej zbiórki.

Podczas wydarzenia odbędą się min. zabawy z animatorką, pokaz Capoeiry, czy licytacje voucherów. Na miejscu będzie dostępny Barber –  Barber Mirosław Golański, który za wrzutkę do puszki zadba o włosy i brody tych, którzy będą chcieli wspomóc akcję charytatywną. Od godz. 16:30 gratka dla wszystkich fanów Hip-Hop’u, którzy będą chcieli posłuchać opolskich raperów. Imprezę poprowadzi DJ Rezydent GK. Gwiazdą wieczoru będą Intruz oraz zespół Dopamina.

Link do wydarzenia:
https://facebook.com/events/s/charytatywny-event-dla-arka-rz/795665735676660/

Najnowsze artykuły