Kinomaniacy będą zachwyceni! Jest nowy Helios

Już w najbliższy piątek sieć Helios otworzy swoje drugie kino w Opolu. Zobaczcie, na jakie udogodnienia mogą liczyć opolscy miłośnicy dobrego kina!

Sześć klimatyzowanych sal wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny. Miejsce dla 900 kinomanów, podwójne kanapy, rozkładane fotele – to tylko niektóre z atrakcji czekających na widzów, którzy będą odwiedzać nowe kino w CH Karolinka.

– Jesteśmy dumni, że już za kilka dni będziemy mogli zaprosić opolskich kinomanów do tak wyjątkowego miejsca! Najnowsze kino Helios to nie tylko klimatyczne miejsce spotkań czy nowości filmowe na wielkim ekranie, ale także przestrzeń, która dzięki najnowocześniejszej technologii przeniesie naszych gości w nieznany dotąd w Opolu wymiar kina. Zależy nam na tym, aby każda wizyta w naszych obiektach była niepowtarzalnym doświadczeniem. Wierzę, że nasi widzowie docenią także to miejsce” – mówi Joanna Domagała, Dyrektor Zespołu kin Helios w Opolu.

Helios w CH Karolinka gwarantuje niesamowite doznania audiowizualne w sześciu komfortowych, klimatyzowanych salach. To wszystko za sprawą nowoczesnych rozwiązań: przestrzennego dźwięku Dolby ATMOS oraz DOLBY 5.1, najnowszej generacji projektorów Christie 4K, technologii DepthQ oraz światowej jakości ekranów do projekcji 2D i 3D.

W dwóch salach sieć zaprezentuje unikalny koncept – Helios Dream, będący odpowiedzią na marzenie o kameralnej, komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu. Sale, wyróżniające się nowoczesnym designem, wyposażone w szerokie, rozkładane fotele, system dźwięku Dolby Atmos i obraz w rozdzielczości 4K, z pewnością sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających kinomanów.

Już od pierwszego dnia działalności najnowszy opolski Helios zadba o szeroki wybór premier w repertuarze. Z myślą o rodzinach wyświetlone zostaną animacja „Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności” oraz „Raya i ostatni smok” – nowy film Walt Disney Animation Studios. Fanów kina akcji ucieszą najbardziej wyczekiwane kontynuacje wielkich kinowych hitów: „Szybcy i wściekli 9” oraz „Bodyguard i żona zawodowca”. Na miłośników mocnych filmowych wrażeń czekać będą natomiast mrożący krew w żyłach horror „Sanktuarium” oraz porywający thriller „Nikt”.

Nie zabraknie znanych z kina ulokowanego w Solarisie projektów specjalnych – Kina Kobiet czy Kina Konesera oraz Nocnych Maratonów Filmowych.

W oczekiwaniu na seans filmowy widzowie będą mogli odprężyć się w Helios Café, gdzie w miłej atmosferze serwowane są pyszna kawa, świeżo wyciskane soki oraz ciasta, lody w wielu smakach oraz inne smaczne desery. Zaś w ofercie barów kinowych znaleźć będzie można pyszny popcorn, zarówno karmelowy, jak i solony, oraz przeróżne napoje i przekąski.

Otwarcie kina w CH Karolinka odbędzie się 2 lipca.