REKLAMA

REKLAMA

Serial Szadź – jest szansa na kontynuację w Opolu!

Serial Szadź, który kręcony był w naszym mieście cieszy się wielką popularnością widzów. Według informacji przekazanych przez TVN jest to w tej chwili najpopularniejsza pozycja na Player i na pewno druga po „Chyłce”, tak chętnie oglądana polska produkcja.

Jesienią serial zadebiutuje na antenie TVN. Serial trzyma w napięciu, ma świetną obsadę aktorską i bardzo ładne zdjęcia. Dzięki temu można pokazać szerokiej publiczności te miejsca Opola, które są najbardziej atrakcyjne dla mieszkańców oraz turystów, jak m.in. Opolska Wenecja, Wzgórze Uniwersyteckie ze Skwerem Artystów, Rynek oraz kamieniczki na Starym Mieście. Jest bardzo prawdopodobne, że dzięki temu do Opola przyjedzie jeszcze więcej turystów, a mieszkańcy odnajdą w serialu swoje ulubione miejsca.

Z uwagi na bardzo dobrą współpracę ze stacją oraz producentem serialu, jest szansa, że Opole zagości ponownie w drugim sezonie serialu “Szadź”. Producenci nie zasypują bowiem przysłowiowych gruszek w popiele i już teraz planują kolejną część serialu. Rozmowy w tej sprawie trwają.

Dariusz Król

Znawca futbolu, pomysłodawca i były redaktor naczelny ogólnopolskiego tygodnika „Tylko piłka”. W przeszłości także dziennikarz tygodnika i dziennika Gazeta Opolska (m.in. kierownik działu sportowego). Obecnie redaktor magazynu „Opole i kropka” i Czasu na Opole, w których zajmuje się głównie tematami z życia miasta, historią i sportem.

Najnowsze artykuły