Koszykarze nadal “na tarczy”

Trzeci mecz z rzędu w tym sezonie przegrali I ligowi koszykarze Weegree AZS-u Politechniki Opolskiej. Tym razem ulegli w Krośnie Miastu Szkła 79:82.

Spotkanie było niezwykle zacięte o czym świadczą wyniki poszczególnych kwadr: 27:21, 17:21, 20:21 18:16. Na początku spotkania najwyższe prowadzenie gospodarzy sięgnęło 5 punktów, które na początku kwarty drugiej wzrosło do 7 “oczek” (30:23). Pierwszy remis zanotowano przy stanie 32:32. Chwilę później zbiórka  w obronie i szybka kontra dały prowadzenie naszemu zespołowi 37:32. Ostatecznie do przerwy gospodarze prowadzili tylko 44:42.

Do końca spotkania trwała niezwykle zacięta walka. Prowadzenie zmieniało się na rzecz obu stron i żadnej nie udało się “odskoczyć” na więcej niż 5 punktów. W ostatniej minucie nasza drużyna zniwelowała straty do jednego punktu (80:79), ale dwa rzuty osobiste gospodarze zamienili na punkty i wygrali 82:79.