Opolscy piłkarze z kolejnym sponsorem. “Chcemy zaszczepić w Odrze nasz gen sukcesu”

Drużyna Odry Opole zyskała kolejnego sponsora premium. Dziś podpisano umowę z firmą Elemont S.A., zajmującą się realizują projektów w obszarach energetyki, przemysłu i ochrony środowiska.

Logotyp Elemont S.A. będzie zamieszczony m.in. z tyłu oraz na rękawie koszulek meczowych Odry. Uroczyste podpisanie umowy miało miejsce dziś w siedzibie klubu.

Firma Elemont już od ponad 30 lat funkcjonuje na terenie ziemi opolskiej, z którą jesteśmy związani od początku naszego istnienia. Zależy nam na rozwoju tego regionu, który realizujemy m.in. poprzez sponsorowanie Odry Opole, jako wizytówki miasta – podkreśla Wojciech Wałach, dyrektor handlowy Elemont S.A. – Cieszymy się z tego, że możemy wesprzeć nasze miasto i nasz klub. Chcemy zaszczepić w Odrze nasz gen sukcesu. Trzymamy mocno kciuki za wyniki!

Wspieranie Odry Opole przez podmioty gospodarcze niesie korzyści dla obu stron. My, jako lider piłkarski województwa opolskiego, chcemy, żeby największe firmy miały przyjemność, a dla nas zaszczyt, z nami współpracować. Cieszę się bardzo, że dzisiaj dochodzi do podpisania umowy z firmą Elemont, która jest liderem w swojej branży nie tylko w skali regionalnej, ale także krajowej. To doskonała informacja, że dwie tak mocne marki mogą ze sobą współpracować i działać razem już od tego roku. Wierzę, że ta współpraca będzie kontynuowana przez kolejne lata – mówi Tomasz Lisiński, prezes OKS Odra Opole S.A.

Przypomnijmy, niebiesko-czerwoni ligowe rozgrywki wznowią 16 lutego – na wyjeździe zmierzą się z GKS-em Tychy. Początek meczu o godzinie 20.30. Po 19 kolejkach zespół z Oleskiej zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 31 punktów, tracąc do lidera z Gdyni zaledwie 3 punkty. W dzisiejszym meczu kontrolnym opolanie ulegli ekstraklasowej Puszczy Niepołomice 0:3.

fot. archiwum klubowe

Najnowsze artykuły