Rezerwy Odry w końcu zwycięskie

Rezerwy Odry Opole wzmocnione dwójką piłkarzy z pierwszego składu, pewnie pokonały LZS Walce 4-0. Dla podopiecznych trenera Adama Berbelickiego jest to także przerwanie passy siedmiu przegranych.

Piotr Jankowski

Niebiesko-czerwoni bardzo dobrze weszli w mecz, od pierwszych minut przejmując nad nim kontrolę. Z ataków opolskiej Odry niewiele jednak wynikało, bowiem golkiper LZS-u Walce udanie zatrzymywał jej napastników. Niemoc przełamał w końcu Michał Jadeszko, który w 41. zamienił strzał na bramkę. Do szatni opolanie schodzili przy prowadzeniu 1-0.

Po zmianie storn przewaga niebiesko-czerwonych była już aż nadto widoczna. Piłkarze trenera Adama Berbelickiego zdobyli jeszcze trzy bramki – kolejno Marcel Sluga, Sebastian Bryłka i Kacper Stępień. Drugi zespół Odry tym samym odniósł pierwsze zwycięstwo po siedmiu przegranych. To bardzo dobra wiadomość, bowiem opolanie powoli znajdowali się w samym dole tabeli. Obecnie po 14 meczach mają na swoim koncie 15 punktów i okupują 16. lokatę w ligowej tabeli.

Przed opolską drużyną niezwykle trudne spotkanie. W sobotę 17 października o 14:30 podejmą na własnym LZS Victorię Chróścice, która jest szósta w tabeli.

LZS Walce 0-4 (0-1) Odra II Opole