Przed nami ostatnie w tym cyklu spotkanie „Prezydent w twojej dzielnicy”
Akcję „Prezydent w twojej dzielnicy” Arkadiusz Wiśniewski i jego współpracownicy podsumują dzisiaj (17 czerwca, o godz. 18:00) w Miejskiej Bibliotece
Czytaj dalejAkcję „Prezydent w twojej dzielnicy” Arkadiusz Wiśniewski i jego współpracownicy podsumują dzisiaj (17 czerwca, o godz. 18:00) w Miejskiej Bibliotece
Czytaj dalejJuż dzisiaj o 18.00 mieszkańcy Malinki będą mieli okazję porozmawiać z prezydentem Opola Arkadiuszem Wiśniewskim. To piąte spotkanie w ramach
Czytaj dalejPrzed nami piąte spotkanie z cyklu „Prezydent w twojej dzielnicy”. Tym razem Arkadiusz Wiśniewski zaprasza na Malinkę. Wcześniej spotkania odbyły
Czytaj dalejKolejna edycja spotkań „Prezydent w Twojej dzielnicy” rozpocznie się 7 maja wizytą w Czarnowąsach. W sumie na trasie prezydenta znajdzie
Czytaj dalejW tym tygodniu dwa ostanie spotkania z cyklu #PrezydentWTwojejDzienicy. Dziś (8.07) Arkadiusz Wiśniewski odwiedzi Czarnowąsy, a w czwartek Malinkę. Wtorkowa
Czytaj dalejPrzedszkole nr 44 było ostatnim punktem majowych spotkań „Prezydent w Twojej dzielnicy”. Wśród tematów dominowały te związane z Groszowicami, Grotowicami
Czytaj dalejPubliczne Przedszkole nr 44 będzie ostatnim miejscem spotkania mieszkańców z przedstawicielami miasta w ramach cyklu “Prezydent w Twojej dzielnicy”. Przypomnijmy,
Czytaj dalejDziś miało miejsce w Dzielnicy XIII w Chmielowicach. Wśród tematów dominowały kwestie dróg i inwestycji. To już tradycja, że podczas
Czytaj dalejW tym tygodniu dwa ostanie spotkania z cyklu „Prezydent w Twojej dzielnicy”. Pierwsze już dziś o 18:00 w Chmielowicach, drugie
Czytaj dalejW czwartek (18 maja) rozmowy z mieszkańcami odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy Minorytów. I jak zwykle nie zabrakło
Czytaj dalejCykl wizyt przekroczył właśnie półmetek. Po spotkaniach z mieszkańcami na Malince, w Czarnowąsach oraz w Szczepanowicach, przyszła pora na Śródmieście
Czytaj dalejWizyty w dzielnicach wkraczają na półmetek. Po spotkaniach przy tężni na Malince i w Czarnowąsach przyszła pora na rozmowy z
Czytaj dalejSpotkanie odbyło się w świetlicy w Czarnowąsach. Uczestniczyło w nim kilkudziesięciu mieszkańców Borków, Brzezia, Czarnowąsów oraz Świerkli. Wśród tematów dominowały
Czytaj dalejŚwietlica w Czarnowąsach przy ul. Wolności 91 (Dzielnica I) będzie kolejnym miejscem spotkania mieszkańców z przedstawicielami miasta w ramach cyklu
Czytaj dalejO oświacie, infrastrukturze drogowej czy komunikacji rozmawiano podczas wczorajszego (08.05) spotkania prezydenta miasta z mieszkańcami, które miało miejsce przy Tężni
Czytaj dalej