Prezydent Opola spotkał się z mieszkańcami Grotowic

Przedszkole nr 44 było ostatnim punktem majowych spotkań „Prezydent w Twojej dzielnicy”. Wśród tematów dominowały te związane z Groszowicami, Grotowicami i Nową Wsią Królewską.

Od początku miesiąca Arkadiusz Wiśniewski rozmawiał z mieszkańcami Kolonii Gosławickiej/Malinki, Czarnowąsów, Szczepanowic/Wójtowej Wsi, Śródmieścia i Starego Miasta, Chmielowic. Na każdym spotkaniu dominowały tematy związany z konkretnymi dzielnicami, choć nie brakowało spraw ogólnomiejskich. Nie inaczej było i tym razem. Oprócz prezydenta w rozmowach z mieszkańcami brali udział także jego zastępcy, naczelnicy wydziałów UM, przedstawiciele miejskich jednostek oraz miejskich spółek.

Mieszkańcy Grotowic pytali m.in. jak będzie funkcjonowało planowane Centrum Zielonej Transformacji, poruszane były też tematy związane z inwestycjami, drogami i rekreacją.

Dzisiejsze spotkanie było ostaniem z cyklu majowych spotkań „Prezydent w Twojej dzielnicy”. Przypomnijmy, że podobne wizyty odbywały się także w zeszłym roku. Wówczas Arkadiusz Wiśniewski odwiedził wszystkie dzielnice. Spotkania odbywały się wówczas w dwóch turach, wiosennej i  jesiennej.

Najnowsze artykuły