Targi Małych Biznesmenów – wymiana i sprzedaż

29 sierpnia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbędą się premierowe Targi Małych Biznesmenów. Wciąż można zarezerwować stanowisko.

Sterty ubrań zalegające w szafach, góry zabawek, którymi dzieci już się nie bawią… Znasz ten problem? Podaruj im drugie życie, przygotuj wraz ze swoim dzieckiem stoisko podczas Targów Małych Biznesmenów w CWK. Zapraszamy małych biznesmenów 29 sierpnia na targi, podczas których będzie można sprzedać swoje skarby lub się wymienić się z innymi uczestnikami. Imprezę zakończy kino plenerowe przygotowana przez Kino pod gwiazdami. Wyświetlona zostanie bajka „Skok przez płot”.

Bycie eko pozwala nam nie tylko troszczyć się o środowisko, ale i znacznie zaoszczędzić. Bezgotówkowe wymiany czy sprzedaż zbędnych przedmiotów z drugiej ręki, oprócz przedłużania życia używanym rzeczom, pozwalają także odetchnąć domowemu budżetowi. Zakład Komunalny w Opolu i miasto Opole aktywnie działają na polu ekologicznym i prowadzą edukację najmłodszych mieszkańców miasta. Kolejnym pomysłem na ich zaangażowanie są Targi Młodych Biznesmenów.

Wielu z nas, a zwłaszcza dzieciom trudno się rozstać ze swoimi rzeczami. Choć od dawna leżą w kącie to jednak „nie nadają się na śmietnik”. Co robić z tego typu rzeczami? Można je wymienić na coś, co rzeczywiście będzie nam służyło, bądź tanio sprzedać komuś, kto będzie się z nich cieszył i używał. Stąd wziął się pomysł na Targi Młodych Biznesmenów. Zamiast wyrzucać chcemy nauczyć dzieci, że można dać rzeczom drugie życie, że niechcianą rzecz w dobrym stanie można wymienić na coś zupełnie innego!

Co zrobić, aby wziąć udział w targach? Przede wszystkim przejrzyj swoje szafy i półki, spakuj wszystkie rzeczy, z którymi gotowy jesteś się rozstać i przynieś na targi. Musisz jeszcze poprosić rodzica lub opiekuna prawnego, aby wcześniej zarejestrował cię w gronie wystawców i zarezerwował stanowisko. Zrobi to za pomocą specjalnego formularza – ZAPISY.

Udział w targach jest bezpłatny, a dla uczestników przygotowaliśmy niespodzianki, zabawy i konkursy z nagrodami. Wyróżnimy też najciekawsze stanowisko i najbardziej „obrotnego” biznesmena. Targi odbędą się 29 sierpnia od godz. 14.00 do 20.00.

Najnowsze artykuły