Zapraszamy na wspaniały koncert

W sobotę 4 maja na terenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego przy ul. Wrocławskiej odbędzie się koncert “15 hitów na 15-lecie wejścia Polski do Unii Europejskiej”. Wstęp dla mieszkańców jest bezpłatny, a że gwiazd nie zabraknie, to nie można opuścić tej imprezy. Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miasta Opola oraz Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, a patronatem objęła je Komisja Unii Europejskiej.

Na scenie wystąpią gwiazdy polskiej estrady, które w minionym 15-leciu wylansowały wiele hitów. W Opolu – stolicy polskiej piosenki zobaczymy m.in.: Kayah, Kasię Kowalską, Grzegorza Markowskiego i Dariusza Kozakiewicza z Perfectu, Patrycję Markowską, Ewelinę Lisowską czy Piotra Kupichę. Koncert poprowadzi natomiast Krzysztof Ibisz.

Nowoczesnego charakteru, trafiającego do młodszej widowni nadadzą imprezie DJ-e oraz scena, w której scenografii pojawią się smartfon i tablet czyli symbole technologicznej rewolucji ostatnich 15 lat. Za oprawę muzyczną wieczoru odpowiedzialny będzie znany producencki duet MIYO. Specjalny zestaw zremiksowanych największych przebojów ostatnich 15 lat przygotuje na tę okazję DJ Mafia Mike. Jego muzyczna propozycja będzie towarzyszyła również spektakularnemu pokazowi pirotechnicznemu na zakończenie koncertu.

To pierwszy tak duży koncert przy Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. Można się spodziewać na nim dużej liczby widzów – kilku tysięcy osób, dlatego organizatorzy zachęcają do przyjazdu na imprezę autobusami MZK. W stronę CWK kursują linie nr: 5, 12, 18, 28 oraz dodatkowo w dzień koncertu nr 9 i 13. Już od godziny 16.00 w sobotę 4 maja linie będą kursowały ze zwiększoną częstotliwością. Duża liczba autobusów będzie też po koncercie odwozić ludzi na wspomnianych liniach.

Otwarcie bram przy CWK nastąpi o godz. 18.00, a sam koncert zacznie się o godz. 20.30.

http://www.facebook.com/PrezydentOpola/videos/579832395852889/

Najnowsze artykuły