Osiem tysięcy osób lubi nas na Facebooku!

Dziś facebookowy profil Czasu na Opole przekroczył kolejną granicę. Jedna z osób okazała się bowiem ośmiotysięczną, która polubiła nasz fan page! Tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy opublikowaliśmy około 2 tysiący wpisów na naszym profilu.

Bardzo cieszymy się z tak pozytywnego odbioru naszych materiałów. Na stronie internetowej pojawiło się niemal 1000 tekstów o tym, co dzieje się w naszym mieście i okolicy. Ponadto na Facebooku na naszych Czytelników czeka mnóstwo materiałów wideo, już teraz jest ich ponad pół tysiąca.

Codziennie od poniedziałku do piątku witamy was porankami „A w Opolu wstaje dzień”, prezentujemy rozmowy ze specjalistami wielu dziedzin. Interesujemy się sprawami społecznymi, kulturą i sportem. Prowadzimy wiele transmisji i prezentujemy niezliczone galerie zdjęć. Coraz większą popularnością cieszą się materiały sportowe, cykle „Idziemy w miasto”, „Spacerownik po sztuce”, „Na Czasie” oraz reportaże.

Do skrzynek pocztowych mieszkańców Opola trafia co miesiąc także kilkadziesiąt tysięcy gazet „Czas na Opole”, które dostępne są również m.in. w galeriach największych sieci handlowych w specjalnie do tego przygotowanych ekspozytorach.