REKLAMA

REKLAMA

Barbara Kurdej-Szatan oczarowała opolskich przedszkolaków

W Muzeum Polskiej Piosenki ponad setka opolskich przedszkolaków bawiła się i śpiewała z opolanką, wielką gwiazdą Barbarą Kurdej-Szatan. Spotkanie odbyło się w ramach Małej Akademii Piosenki.

Rodowita mieszkanka Opola spotkała się z dziećmi w trzech turach – tak wielkie było zainteresowanie. Przedszkolaki najpierw ćwiczyły z aktorką i piosenkarką, która opowiedziała im, jak zaczynała swoją przygodę ze śpiewem i grą na wiolonczeli. A na koniec wysłuchały kilku piosenek w jej wykonaniu. Jednak chyba największą gratką dla maluchów były wspólne zdjęcia z gwiazdą, po które ustawiła się długa kolejka.

– Warsztaty śpiewu z dziećmi w moim wykonaniu to raczej rzadkość. Było wspaniale. To dla mnie wspaniałe doświadczenie. Ja generalnie jestem bardzo ciekawa dzieci. Mogę tylko żałować, że moja wizyta w rodzinnym mieście jest dzisiaj taka krótka. Obowiązki zawodowe wzywają, więc muszę od razu wracać do Warszawy – powiedziała artystka.

Fot. Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu/Sławomir Mielnik

Dariusz Król

Znawca futbolu, pomysłodawca i były redaktor naczelny ogólnopolskiego tygodnika „Tylko piłka”. W przeszłości także dziennikarz tygodnika i dziennika Gazeta Opolska (m.in. kierownik działu sportowego). Obecnie redaktor magazynu „Opole i kropka” i Czasu na Opole, w których zajmuje się głównie tematami z życia miasta, historią i sportem.

Najnowsze artykuły