Feel zagra dla mieszkańców i najlepszych sportowców Opola

Pochodzący z Katowic zespół to prawdziwa kopalnia hitów, które będzie można usłyszeć podczas wyjątkowego koncertu w Stegu Arenie. Na scenie oprócz zespołu Piotra Kupichy będzie można też podziwiać najlepszych opolskich sportowców. Żeby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu wystarczy odebrać darmową wejściówkę.

Zespołu Feel nie trzeba specjalnie przedstawiać. Takie przeboje jak A gdy jest już ciemno, No pokaż na co cię stać czy Jak anioła głos królowały na listach przebojów oraz festiwalach, w tym na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Zespół zdobywał też niezliczone nagrody. Wśród nich są m.in. diamentowa płyta, Fryderyk, Telekamera czy Superjedynka. Na koncie mają cztery płyty studyjne, z których największe zabrzmią podczas koncertu w Stegu Arenie 25 lutego. Jednak koncert zespołu Piotra Kupichy to nie jedyne wydarzenie tego wieczoru. Wręczone zostaną także nagrody dla najlepszych sportowców Opola. A to wszytsko przy udziale Akademickiego Chóru Politechniki Opolskiej, Studia Piosenki Metro Opole, Hip-Hop Budy oraz Cheerleaders Opole.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny za okazaniem wejściówki, które są już dostępne w Miejskiej Informacji Turystycznej (Opole, Rynek 23) oraz w recepcji hali Toyota Park (Opole, ul. Oleska 70). Wejściówki będą dostępne również w dniu wydarzenia w kasie Stegu Areny. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

.

Najnowsze artykuły