MZK szuka pracowników i organizuje Dzień Otwarty dla kandydatów

20 kierowców na już zatrudni Miejski Zakład Komunikacyjny. Spółka zachęca do podjęcia pracy w firmie i zaprasza zainteresowanych na Dzień Otwarty dla Kandydatek i Kandydatów do pracy.

Jak wygląda praca za kółkiem autobusu? Z jakimi usterkami pojazdów muszą poradzić sobie mechanicy? Czy kierowca zawsze musi wstawać bardzo wcześnie? Czy, aby ubiegać się o etat kierowcy, trzeba mieć prawo jazdy kategorii D? Na te i inne pytania odpowiedzą pracownicy MZK. 13 kwietnia o godzinie 10:00 rozpocznie się Dzień Otwarty dla wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy w spółce.

W ramach wydarzenia pracownicy spółki oprowadzą kandydatów po zajezdni i opowiedzą o swojej pracy, a także odpowiedzą na wszelkie pytania – mówi Ewelina Laxy z MZK Opole. – Ten specjalny Dzień Otwarty będzie okazją, aby zobaczyć jak wygląda nasze zaplecze techniczno-diagnostyczne, w jakich warunkach pracują np. mechanicy. Ważną informacją jest, że w wydarzeniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które dokonają zapisów. Wystarczy zadzwonić pod numer 77 40 23 114 lub napisać wiadomość e-mail na adres media@mzkopole.pl. W wiadomości prosimy o podanie danych – imienia, nazwiska i daty urodzenia. Zastrzegamy sobie możliwość weryfikacji tożsamości osób chcących wziąć udział w wydarzeniu.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie www.mzkopole.pl.

Najnowsze artykuły